تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
نمایندگی بوش
تشک رویال
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

آموزش لیزر مو

زیبایی و جوانسازی پوست

آموزش لیزر مو

تصور کنید هرگز نگران سستی و سستی دست و پا نباشید. شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد موهای زائد و براق نخورده در مورد تجربه اپیلاسیون دردناک روز دیگر ندارید. همچنین شما هرگز مجبور نخواهید شد که مجدداً بخواهید ریش تراش های انبوه را از سوپر مارکت بخرید!

به نظر می رسد مانند یک رویا؟ خوب ، لیزر موهای زائد می توانند این رویا را به واقعیت تبدیل کنند.

اما ، صبر کنید! قبل از اینکه بخواهید خود را به تیغ و کیت اپیلاسیون خود رعایت کنید ، باید از خطرات احتمالی و عوارض جانبی لیزر موهای زائد آگاه باشید. برای پیدا کردن همه چیزهایی که باید در مورد این روش بدانید به پایین بروید.

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی غیر تهاجمی است که در آن از لیزر برای کاهش رشد موهای بدن استفاده می شود. این یکی از محبوب ترین روشهای آرایشی است که افراد برای رهایی از موهای ناخواسته تحت آن قرار می گیرند. در این روش ، یک پرتوی متمرکز از نور به سمت ملانین (نوعی رنگدانه) در موهای شما هدف قرار می گیرد. نور به گرما تبدیل شده و به فولیکول مو آسیب می رساند ، بنابراین رشد مو را مهار یا به تأخیر می اندازد.

لیزر موهای صورت

زیبایی درد است و متأسفانه هر دو گزینه نوعی دردناک است. برداشتن لیزر مانند باند لاستیکی سوزاننده ای است که بر روی پوست شما می چسبد. هر کس تحمل درد و ناراحتی خود را دارد ، اما افرادی که موهای درشت و تیره دارند احساس سوزش بیشتری می کنند. به طور کلی ، هرچه تستوسترون بیشتری داشته باشید ، بیشتر صدمه دیده است. لیزر موهای زائد بر روی ابرو نیز در صورت تماس نور لیزر با چشم ها می تواند خطرناک باشد. بنابراین ، برای جلوگیری از هرگونه تماس ، باید از کلاه محافظ چشم استفاده کرده و چشمان خود را برای کل درمان بسته نگه دارید.

زخم و تحریک رشد موهای صورت ، هرچند نادر است ، اما هر دو احتمال دارد. برداشتن لیزر توسط FDA برای كاهش دائمی مو تأیید می شود ، اما از آنجا كه موهای صورت روی خانم ها معمولاً سبک تر و نرم تر از بدن است ، ممکن است برای موهای بدن نیز جواب ندهد.

لیزر موهای شکم

لیزر موهای زائد از ناحیه شکم روشی است که به خصوص برای آقایانی طراحی شده است که می خواهند با موفقیت از شر موهای ضخیم و تیره از این ناحیه خلاص شوند. بیشتر و بیشتر اوقات زنان شروع به استفاده از این روش درمانی می کنند - به ویژه زنانی که با اختلالات هورمونی دست و پنجه نرم می کنند ، به عنوان مثال. بعد از بارداری در سالن زیبایی ما ، این سرویس از بین بردن موها از ناحیه بین ناحیه سینه و بیکینی ، به همراه خط سفید را پوشش می دهد. اگر می خواهید از قسمت های دیگر بدن خلاص شوید ، می توانید از سایر درمان های موجود در پیشنهاد ما - مثلاً - استفاده کنید. برداشتن مو از ناحیه سینه ، گردن ، شانه و بیکینی.

مراقبت های بعد از لیزر صورت

اگر فکر کرده اید که تحت لیزر موهای زائد قرار بگیرید ، قبل از تعیین وقت ملاقات خود را آماده کنید. در اینجا یک لیست چک که باید دنبال کنید:

  • از واکس زدن و / یا چیدن موهای زائد از محلی که این روش انجام خواهد شد ، خودداری کنید.
  • حداقل شش هفته قبل از عمل از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. همچنین باید شش هفته پس از انجام عمل از آن جلوگیری کنید.
  • از استفاده از محصولاتی که باعث تحریک پوست شما می شود خودداری کنید.
  • از مصرف داروهای ضد التهابی که ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد ، خودداری کنید.
  • اگر به عفونت پوستی ، بثورات یا سرماخوردگی مبتلا هستید ، از انجام این عمل خودداری کنید.
  • اگر باردار هستید از انجام لیزر موهای زائد خودداری کنید.

لیزر موهای زائد توسط متخصص زیبایی متخصص انجام می شود. در اینجا آنچه می توانید انتظار داشته باشید در اینجا وجود دارد.

منبع : کلینیک زیبایی روژا

+ نوشته شده در يکشنبه 27 مرداد 1398ساعت 13:14 توسط نیما کاشانی | | تعداد بازدید : 7